Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8191
Stary 22.02.2011, 15:49
PAC napisał(a):Wyświetl post
Kopalnia jest śmieszna. Rok temu wycofali się ze sponsorowania Górnika Wieliczka, klubu który od zawsze był z kopalnią związany twierdząc, że za duże nakłady idą na sport. Teraz nagle zostają sponsorem Górnika Zabrze. Nie wiem z kąt ta decyzja mając tak jak piszesz wiele klubów pod nosem.
Wycofali się juz chyba 3 lata temu. A głównym pretekstem było nikłe zainteresowanie drużyną w regionie.
Odpowiedz cytując