PAC napisał(a):

|
Kopalnia jest śmieszna. Rok temu wycofali się ze sponsorowania Górnika Wieliczka, klubu który od zawsze był z kopalnią związany twierdząc, że za duże nakłady idą na sport. Teraz nagle zostają sponsorem Górnika Zabrze. Nie wiem z kąt ta decyzja mając tak jak piszesz wiele klubów pod nosem.
|
Wycofali się juz chyba 3 lata temu. A głównym pretekstem było nikłe zainteresowanie drużyną w regionie.