aNouc napisał(a):

Ok, regularnie odwiedzalem ta strone. wczoraj po poludniu jeszcze nie bylo podanej, a w chwili pisania postu nie mialem mozliwosci sprawdzenia bo pisalem z komorki (strona wyswietla sie w wersji lajt przystosowanej do komorek, jest mozliwosc zobaczenia tylko aktualnosci).
Rozumiem ze karnety maja pierwszenstwo, ale jakies info powinno juz byc...
Do zobaczenia na koszu!!!