Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8187
Stary 22.02.2011, 14:40
Angmir napisał(a):Wyświetl post
Salzburg był i jest znacznie groźniejszym rywalem - do tego 10 razy bogatszym, a Lech objechał ich dwukrotnie bez chwili wątpliwości ani drżenia o wynik.
Szczególnie, za drugim razem. Wtedy ten Salzburgu siebie grał juz o nic, będąc na końcu tabeli. I w dodatku przy zupełnie pustych trybunach.
Odpowiedz cytując