Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8186
Stary 22.02.2011, 14:33
Angmir napisał(a):Wyświetl post
W takim razie trzymam cię za słowo i rozumiem że jeżeli Lech wygra w Portugalii to przyznasz isę do błędu tak ? Zapomniałem że zawsze będziesz miał wymówkę o farcie, głupio straconych bramkach, olaniu przez Bragę 1/8 ligi Europy i kontuzjach w zespole (co nie jest taką znowu nieprawdą).

Braga była bardzo silną ekipą, z tym że nie jest i nie był to poziom dla nas nieosiągaly (włąsciwie to dla nas - dla Wisły to poziom Zurychu pewnie jest w tej chwili nieosiagalny). Salzburg był i jest znacznie groźniejszym rywalem - do tego 10 razy bogatszym, a Lech objechał ich dwukrotnie bez chwili wątpliwości ani drżenia o wynik.
Naturalnie.

A wymówek nie bede potrzebował. Przed dwumeczem zyczylem awansu Lechowi na rzecz dostawania w dupe w lidze,ale przy ładnej pogodzie niestety portugalczycy nie mogą przegrać. Kulturą piłkarska powinni pokonac Lecha,sa drużyną lepszą a ze sprzedali dużo, każdy sprzedaje taki rynek. Przeciez w Lechu broni Kotorowski,a to jest pajac nie bramkarz.Mam nadzieje ze Braga strzeli mu z 3 bramki,bo w przeciwnym razie jeszcze komuś może w głowce sie pojebac i np. powoła go do kadry.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując