Fakt, pomyliłem się (wychodzi 5 %, ale to też niezła liczba jak się obliczy z 36 mln.) , ale reszta faktów ma potwierdzemnie z którego wynika, że "
NASZE MIESZKALNICTWO NA POZIOMIE RUMUNII" , "Pod względem standardu i metrażu mieszkań Polska znajduje się w ogonie Unii Europejskiej" , że "
Wszystko się sypie" i "Najwygodniej mieszka się w Danii, Hiszpanii i na Cyprze,
najgorzej w Polsce, Rumunii i na Łotwie" - cytaty z artykułu wyżej.
Cytat:
|
Obrzydzanie naszego kraju wychodzi Tobie znakomicie. Typowy obywatel naszego kraju...
|

Raczej Tobie nazywanie biedy jaka jest w Polsce w porównaniu z innymi krajami UE - dobrobytem. Propaganda w stylu gierkowskim. Tam też było wszystko cacy i 6 potęga gospodarcza świata, a ludzie mieli puste sklepy i kiełbasę zwyczajną na hakach.