Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11809
Stary 22.02.2011, 14:32
Fakt, pomyliłem się (wychodzi 5 %, ale to też niezła liczba jak się obliczy z 36 mln.) , ale reszta faktów ma potwierdzemnie z którego wynika, że " NASZE MIESZKALNICTWO NA POZIOMIE RUMUNII" , "Pod względem standardu i metrażu mieszkań Polska znajduje się w ogonie Unii Europejskiej" , że "Wszystko się sypie" i "Najwygodniej mieszka się w Danii, Hiszpanii i na Cyprze, najgorzej w Polsce, Rumunii i na Łotwie" - cytaty z artykułu wyżej.

Cytat:
Obrzydzanie naszego kraju wychodzi Tobie znakomicie. Typowy obywatel naszego kraju...
Raczej Tobie nazywanie biedy jaka jest w Polsce w porównaniu z innymi krajami UE - dobrobytem. Propaganda w stylu gierkowskim. Tam też było wszystko cacy i 6 potęga gospodarcza świata, a ludzie mieli puste sklepy i kiełbasę zwyczajną na hakach.