Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8185
Stary 22.02.2011, 14:25
szprotson napisał(a):Wyświetl post
http://www.90minut.pl/news/148/news1...m-Gornika.html

Mając 2 kluby z Krakowa pod nosem i własny Górnik Wieliczka ,kopalnia inwestuje w Zabrze.Chociaż to tak naprawde Zabrze/Kraków.



1.Sportingiem? Tym Sportingiem? Linia pomocy warta więcej niż kilka średnich klubów naszej ligi.
2.Co do Bragi, spokojnie. Zagrają z Lechem u siebie w warunkach w których grają całe zycie to pokaza ile są warci. Nie mozna ich oceniac przez pryzmat anormalnych warunków, nie zdziwiłbym się jakby grali w takich jak w Poznaniu po raz pierwszy w zyciu.
Kibicowsko to mozemy prześcignąc cały świat, i co z tego?
W takim razie trzymam cię za słowo i rozumiem że jeżeli Lech wygra w Portugalii to przyznasz isę do błędu tak ? Zapomniałem że zawsze będziesz miał wymówkę o farcie, głupio straconych bramkach, olaniu przez Bragę 1/8 ligi Europy i kontuzjach w zespole (co nie jest taką znowu nieprawdą).

Braga była bardzo silną ekipą, z tym że nie jest i nie był to poziom dla nas nieosiągaly (włąsciwie to dla nas - dla Wisły to poziom Zurychu pewnie jest w tej chwili nieosiagalny). Salzburg był i jest znacznie groźniejszym rywalem - do tego 10 razy bogatszym, a Lech objechał ich dwukrotnie bez chwili wątpliwości ani drżenia o wynik.
Odpowiedz cytując