Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8183
Stary 22.02.2011, 14:13
http://www.90minut.pl/news/148/news1...m-Gornika.html

Mając 2 kluby z Krakowa pod nosem i własny Górnik Wieliczka ,kopalnia inwestuje w Zabrze.Chociaż to tak naprawde Zabrze/Kraków.

wiktorpiekarski napisał(a):Wyświetl post
Porto Benfica takich klubów nigdy nie dogonimy ani poziomem sportowym ani marketingowym czy też finansowym.Ze Sportingiem piłkarsko mozna powalczyc reszta drużyn do ogrania jak pokazuje przykład Lecha z Bragą ale to wina wyprzedaży bo gdyby ta Braga miała skład z LM to Lech nie miałby szans większych na awans.Pozostałe kluby portugalskie prześcigamy powoli na pewno kibicowsko i budżetowo też je dochodizmy to samo poziom sportowy.
1.Sportingiem? Tym Sportingiem? Linia pomocy warta więcej niż kilka średnich klubów naszej ligi.
2.Co do Bragi, spokojnie. Zagrają z Lechem u siebie w warunkach w których grają całe zycie to pokaza ile są warci. Nie mozna ich oceniac przez pryzmat anormalnych warunków, nie zdziwiłbym się jakby grali w takich jak w Poznaniu po raz pierwszy w zyciu.
Kibicowsko to mozemy prześcignąc cały świat, i co z tego?
Ostatnio edytowane przez szprotson : 22.02.2011 o godz. 14:18.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując