Tyle, ze:
1) Wisla ponad polowa skladu nowa
2) Arka, tez spore zmiany w skladzie
3) Wreszcie nie bedziemy grac na kartoflisku
4) Nowy trener (jako po przerwie), ktory inaczej przygotowywal zespol
5) Od niepamietnych czasow kadre zamknelismy przed zakonczeniem okna transferowego (bo raczej juz nikt nie dojdzie)