Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#130
Stary 22.02.2011, 12:08
rafal777 napisał(a):Wyświetl post
Pierwszy mecz po przerwie, wyjazd do Gdyni (gdzie ostatnio jak wygrywamy to ledwo 1:0), wielu nowych zawodników i niektórzy spodziewają się wyniku 0:3 Dobre. Ja obstawiam remis albo wymęczone, wykopane, wyrwane 0:1. Jedno moim zdaniem jest pewne, czego można się spodziewać po tym meczu, kopaniny.
Tyle, ze:
1) Wisla ponad polowa skladu nowa
2) Arka, tez spore zmiany w skladzie
3) Wreszcie nie bedziemy grac na kartoflisku
4) Nowy trener (jako po przerwie), ktory inaczej przygotowywal zespol
5) Od niepamietnych czasow kadre zamknelismy przed zakonczeniem okna transferowego (bo raczej juz nikt nie dojdzie)
Odpowiedz cytując