Temat
:
Temat dla smakoszy piwa
Wyświetl pojedynczy post
Kibic z Grodu Kraka
Senior Member
Od: 03.2006
Offline
#
476
22.02.2011, 12:08
Mam wielka prosbę do piwoszy : Jeden z małych browarów ma zamiar wprowadzić cztery nowe piwa na rynek w tgz sredniej półce , czy macie pomysły na nazwy owych piw. Browar mieści sie na południu Polski pierwsze ważenie około połowy marca.
Kibic z Grodu Kraka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kibic z Grodu Kraka
Znajdź inne posty napisane przez Kibic z Grodu Kraka