tomaso napisał(a):

z tego co da sie wyczytac na interii nie mamy najdrozszego stadionu w polsce słowiki zaplacily jeszcze wiecej
|
Pewnie, że nie.
Stadiony w Gdańsku czy Wrocławiu też są droższe.
Licząc całkowity koszt, jak i przeliczając na jedno krzesełko.