Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17444
Stary 22.02.2011, 11:49
tomaso napisał(a):Wyświetl post
z tego co da sie wyczytac na interii nie mamy najdrozszego stadionu w polsce słowiki zaplacily jeszcze wiecej
Pewnie, że nie.

Stadiony w Gdańsku czy Wrocławiu też są droższe.

Licząc całkowity koszt, jak i przeliczając na jedno krzesełko.
Odpowiedz cytując