Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 22.02.2011, 11:18
Pierwszy mecz po przerwie, wyjazd do Gdyni (gdzie ostatnio jak wygrywamy to ledwo 1:0), wielu nowych zawodników i niektórzy spodziewają się wyniku 0:3 Dobre. Ja obstawiam remis albo wymęczone, wykopane, wyrwane 0:1. Jedno moim zdaniem jest pewne, czego można się spodziewać po tym meczu, kopaniny.
Odpowiedz cytując