Pierwszy mecz po przerwie, wyjazd do Gdyni (gdzie ostatnio jak wygrywamy to ledwo 1:0), wielu nowych zawodników i niektórzy spodziewają się wyniku 0:3

Dobre. Ja obstawiam remis albo wymęczone, wykopane, wyrwane 0:1. Jedno moim zdaniem jest pewne, czego można się spodziewać po tym meczu, kopaniny.
