Greeg napisał(a):

A może po prostu tym, że jeszcze ani raz prosto piłki nie kopnął na naszych boiskach a niektórzy już mu chcą pomnik stawiać ;|.
Część osób powinna się zastanowić nad swoimi wypowiedziami prezentowanymi w tym temacie i nie zachowywać się jak napalona nastolatka rozkładająca nóżki przed "gwiazdorem" z plakatów, którego właśnie zobaczyła na żywo.
|
To nie tak - Przyjście Meliksona wywołało niewielki ale jednak szum, co przy żadnym zawodniku się nie zdarzało i mi tu nie o forum chodzi., do tego gość wygląda na mocno nieśmiałego - Jedna głośna przyśpiewka 'na starcie' ,to nie rozkładanie nóg a pokazanie mu - słuchaj ziomek, 'jesteś u siebie' - Bardzo fajny gest i nic więcej.
Oczywiście nic takiego się nie zdarzy a w ogóle już dyskutowanie o tym tu to mija się kompletnie z celem, więc piszę to tylko w ramach sprostowania
