Normalnie komedia
Weszlo idealnie opisalo cala sprawe z tymi 7 bankami. On jest sporo wart, ale nie tyle. Jesli bedzie mial swietna runde to moze wycisna za niego te 5 baniek, nie wiecej. Widze ze wielu po prostu lyka jak mlode pelikany wszystko co przeczyta/uslyszy w mediach, ktore sa wiarygodne raz na ruski rok w sprawach tego typu.
Tekst o odjechaniu Lecha to juz zupelna bzdura. Nikt nikomu nie broni wydawac duzej kasy. Wojciechowski wydaje ? Wydaje. Rytkowski wydaje? Wydaje. Nie od dzisiaj przeciez laduja spora kase i jest jak jest.
Lech dostanie 5 baniek, Lech sie wzmocni? No i co ? Reszta zeby nie byc w tyle bedzie musiala spiac poslady i robic od czego tak naprawde jest i czego podjela sie kupujac klub sportowy
