|
Troche się boję jeżeli Lech dostanie 7 milionów za Łotysza to moga nam odjechać na kilka lat za takie pieniądze kupią kogo chcą a dotychczasowe transfery Murawski-milion pokazują ,że potrafią wydawać duże pieniądze.Żeby u nas był taki skauting jak u nich kupują za 800 sprzedają za 7 milionów po roku a cena jeszcze rosnie jak strzeli jeszcze z Liverpolem to wtedy i angielskie drużyny się właczą.
|