Wyświetl pojedynczy post
wiktorpiekarski
Banita
 
Od: 01.2011
Skąd: MagicznyKraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.02.2011, 10:32
Troche się boję jeżeli Lech dostanie 7 milionów za Łotysza to moga nam odjechać na kilka lat za takie pieniądze kupią kogo chcą a dotychczasowe transfery Murawski-milion pokazują ,że potrafią wydawać duże pieniądze.Żeby u nas był taki skauting jak u nich kupują za 800 sprzedają za 7 milionów po roku a cena jeszcze rosnie jak strzeli jeszcze z Liverpolem to wtedy i angielskie drużyny się właczą.
Odpowiedz cytując