Wyświetl pojedynczy post
Dean
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: BF

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#179
Stary 22.02.2011, 10:25
Dobra Panowie. Gdzie dzisiaj obejrzę w necie albo w tv meczyk naszych koszykarek? Pilne!
Powód: Relację ze spotkania w Salamance przeprowadzi Radio Kraków.
Ostatnio edytowane przez Dean : 22.02.2011 o godz. 10:27.

Odpowiedz cytując