dziś Norymberga daje już tylko 5 mln € za Rudnevsa
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32288,t...wiadomosc.html
Cabaj trenuje z Hutnikiem
http://www.futbolnews.pl/informacje/...rtej-ligi.html
Myśle że 5 mln € za Łotysza Lech dostanie.Bramki w LE mają swoją cene