Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2478
Stary 22.02.2011, 10:24
dziś Norymberga daje już tylko 5 mln € za Rudnevsa
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32288,t...wiadomosc.html

Cabaj trenuje z Hutnikiem
http://www.futbolnews.pl/informacje/...rtej-ligi.html

Myśle że 5 mln € za Łotysza Lech dostanie.Bramki w LE mają swoją cene
Ostatnio edytowane przez AYALA : 22.02.2011 o godz. 10:36.
Odpowiedz cytując