|
semper fi
Offline
|
#1014

22.02.2011, 09:33
|
Cytat:
|
Już po raz szesnasty podsumowaliśmy w poniedziałek Plebiscyt na Najlepszego Piłkarza i Trenera Małopolski. Uroczysta gala została zorganizowana w Pałacu Bonerowskim. W tym roku najważniejsze wyróżnienia powędrowały w ręce Radosława Sobolewskiego z Wisły Kraków, który wybrany został przez Czytelników "Gazety Krakowskiej" Piłkarzem Roku 2010 oraz Dariusza Wójtowicza, który wygrał w rywalizacji trenerów.
|
Cytat:
PIŁKARZ ROKU
1. Radosław Sobolewski (Wisła) 1464 pkt., 2. Paweł Brożek (Wisła) 1386, 3. Marcin Cabaj (Cracovia) 1238, 4. Arkadiusz Aleksander (Sandecja) 1190, 5. Maciej Budka (Termalica) 1188, 6. Patryk Małecki (Wisła) 1078, 7. Tomasz Księżyc (Kolejarz) 1056, 8. Petar Borovicanin (Sandecja) 1048
9. Cezary Wilk (Wisła) 1046, 10. Mateusz Klich (Cracovia) 1038.
TRENER ROKU
1. Dariusz Wojtowicz (Sandecja) 1389, 2. Marcin Jałocha (Termalica) 1284, 3. Robert Maaskant (Wisła) 1273, 4. Wojciech Skrzypek (Janina) 1122, 5. Orest Lenczyk (Cracovia) 1121.
PIŁKARZ II LIGI
Daniel Policht (Okocimski) 1627
PIŁKARZ III LIGI
Michał Górecki (Dalin) 1385
PIŁKARZ IV LIGI
Sylwester Kurnyta (Lubań) 1351
ODKRYCIE ROKU
Michał Górecki (Dalin) 1376
|
http://www.krakow.naszemiasto.pl/art...994d9a4c,1,3,4
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|
|