Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
paczuś
Member
Od: 10.2008
Offline
#
4208
22.02.2011, 00:19
Wie ktos od kiedy wolna sprzedaz biletow na podbeskidzie? Tydzien do meczu a na stronie glownej nawet godziny niema podanej...
paczuś
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do paczuś
Znajdź inne posty napisane przez paczuś