kangurekm napisał(a):

|
A nic nie wiadomo czy na naszych telebimach będą wyświetlane powtórki z goli? Po drugiej stronie Błoń takiej funkcji nie ma , dlatego obawiam się że i u nas na takie coś się nie pokuszą :/
|
Nie wiem czy to jest w ogóle możliwe... Było coś mówione że nie można wyświetlać bo gdyby bramka padła ze spalonego to można by się kłócić podczas meczu i by był problem dla FIFY itp.