Wyświetl pojedynczy post
WiernyWiśle
Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17440
Stary 21.02.2011, 23:30
kangurekm napisał(a):Wyświetl post
A nic nie wiadomo czy na naszych telebimach będą wyświetlane powtórki z goli? Po drugiej stronie Błoń takiej funkcji nie ma , dlatego obawiam się że i u nas na takie coś się nie pokuszą :/
Nie wiem czy to jest w ogóle możliwe... Było coś mówione że nie można wyświetlać bo gdyby bramka padła ze spalonego to można by się kłócić podczas meczu i by był problem dla FIFY itp.
Odpowiedz cytując