Wyświetl pojedynczy post
kangurekm
Senior Member
 
Od: 02.2005
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17439
Stary 21.02.2011, 23:16
A nic nie wiadomo czy na naszych telebimach będą wyświetlane powtórki z goli? Po drugiej stronie Błoń takiej funkcji nie ma , dlatego obawiam się że i u nas na takie coś się nie pokuszą :/
Odpowiedz cytując