Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1165
Stary 21.02.2011, 23:00
Burleska? Chyba nie oglądaliśmy tego samego filmu. Najsłabszy musical jaki oglądałem w ostatnich latach.

Nie dość, że fabuła total gniot to jeszcze sfera muzyczno/taneczna kompletnie leżała. Aktorsko nie ma też sensu oceniać tego filmu.

Co najwyżej 3=
Odpowiedz cytując