|
Burleska? Chyba nie oglądaliśmy tego samego filmu. Najsłabszy musical jaki oglądałem w ostatnich latach.
Nie dość, że fabuła total gniot to jeszcze sfera muzyczno/taneczna kompletnie leżała. Aktorsko nie ma też sensu oceniać tego filmu.
Co najwyżej 3=
|