Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43734
Stary 21.02.2011, 22:59
Nie lepiej poczekać całą rundę jak sie piłkarze zaprezentują i później oceniać kto powinien zostać a kto odejść? Wg ,mnie na razie nikt nie zasłużył na wykupienie.
..
Odpowiedz cytując