pierdek18 napisał(a):

|
Nie chcę być "złym " prorokiem ale Brożki wrócą do Wisły wczesniej niż sie tego spodziewamy...
|
A to zle?

Tak się interesy robi, sprzedaje Clebera za grube miliony i dostaje się go z powrotem za frajer. A nad Pawłem nie ma co się rozczulać że gra końcówki, wybrał kierunek Turecki, wybrał Trabzonspor więc wiedział na co się pisze.