Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5310
Stary 21.02.2011, 22:52
pierdek18 napisał(a):Wyświetl post
Nie chcę być "złym " prorokiem ale Brożki wrócą do Wisły wczesniej niż sie tego spodziewamy...

A to zle?
Tak się interesy robi, sprzedaje Clebera za grube miliony i dostaje się go z powrotem za frajer. A nad Pawłem nie ma co się rozczulać że gra końcówki, wybrał kierunek Turecki, wybrał Trabzonspor więc wiedział na co się pisze.
Odpowiedz cytując