|
Sobol to zawodnik, który przez cały okres gry w naszym klubie zostawia serce na boisku. Miał okresy gorsze i lepsze, ale zaangażowania i profesjonalizmu nie można mu nigdy było odmówić. Tacy zawodnicy powinni być "wykorzystywani" w klubie nie tylko podczas kariery piłkarskiej, ale także po jej zakończeniu. Sobol to jedna z niewielu IKON Wisły Kraków ostatnich lat. Mam nadzieję, że "jego sprawa" zostanie załatwiona na odpowiednim poziomie i z dobrym dla nas wszystkich efektem.
|