Wyświetl pojedynczy post
Gordian
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17437
Stary 21.02.2011, 22:37
Jakie będzie to będzie. Byle nie takie samo jak na Lechu i Cracovii. Ta ichniejsza szata graficzna (identyczna dla obu klubów, tylko kolor inny) jest delikatnie mówiąc brzydka i mało efektowna. Mam nadzieję że jakoś inaczej to będzie wyglądało.



Odpowiedz cytując