Wyświetl pojedynczy post
Pimko
Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17434
Stary 21.02.2011, 22:09
Przyznam się szczerze, że w te wakacje byłem akurat przez kilka dni w Pradze i zbiegło się to z meczem Amiko-Lecha ze Spartą ( na który się ostatecznie wybrałem) ale nie o to mi idzie. Mianowicie, na obiekcie Sparty na ich telebimach zauważyłem, że przed rozpoczęciem meczu jak ich speaker wywoływał zawodników, to wyświetlano duży herb klubu oraz zdjęcie piłkarza,imię, nazwisko czy numer koszulki i to tyczyło się zarówno gospodarzy jak i gości!. Poza tym, powtórek wszystkich sytuacji rzecz jasna nie było, ale np. sytuację bramkową jak najbardziej pokazano (chyba nawet 2-krotnie). U nas raczej nie ma za bardzo co liczyć na powtórki choćby akcji bramkowych (ja w Polsce jeszcze tego nie widziałem), ale chociaż prezentację zawodników to mogliby w ten sposób przeprowadzić. Uważam, że jeśli te telebimy mają służyć jedynie jako tablica wyświetlająca wynik i upływ czasu to równie dobrze mogłoby ich nie być, albo mogłyby być mniejsze...
Odpowiedz cytując