Temat
:
Filmy, które warto obejrzeć
Wyświetl pojedynczy post
Nergal
Senior Member
Od: 11.2005
Offline
#
1162
21.02.2011, 21:27
Wczoraj oglądnąłem "Czarnego Łabędzia" i powiem tylko, że jak dla mnie film otarł się o doskonałość. Gorąco polecam!
The Apostasy
Nergal
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Nergal
Znajdź inne posty napisane przez Nergal