|
Ciekawe jak to wyglądało od środka:
- Ej, wypuśćmy newsa o Rudnevsie.
- Ok,tylko jaka kwota transferowa?
- No wiesz, 5 bramek w LE ( w tym 4 z Juve), myślę więc że... 6 mln euro?
- Zdzisiu qwa, za mało.
-7?
-Zajebiście! Rekord ligi, wiadomość na wszystkich portalach, dobra dajemy.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."
|