|
Jezu, a w czym problem?
To jest koszykówka kobiet a nie piłka nożna. W tym sporcie rozgrywa się F4 i to w 90% w hali jednego z uczestników. Tak jest i w pucharach krajowych i w pucharach europejskich (miałeś pretensje ze F4 Euroligi był w Walencji?)
Ostatnimi laty F4 PP był w Gdyni. Wcześniej w Krakowie (wtedy tez było to niesprawiedliwe?). To niby czemu nie miałby być w Polkowicach tym razem?
A że nie w Łodzie? trudno ie dziwić, skoro to miasto się wycofało ostatnio z umowy dotyczącej organizacji tam Mistrzostw Europy za 2 miesiące! A zresztą F4 tam był z góry pomysłem dennym. Pustki na meczach o stawkę nigdy dobrze nie służą nikomu.
Wybór Polkowic jest najlepszy z możliwych (bo Gdynia i Kraków miały niedawno,a Toruń nie ma odpowiedniej hali) i bardzo dobrze że taka decyzja została podjęta.
A będąc kibicem (a tym bardziej tworząc stronę na temat zespołu) klubu o dużych ambicjach wypada mieć trochę honoru i nie płakać o byle co.
PS. Ćwierćfinał Wisła-Pruszków był w naszej hali.. to dopiero daje powodu o oskarżanie nas o kombinowanie..
"Cztery słonie, zielone słonie, każdy kokardę ma na ogonie.."
Nie dla osób mieniących sie kibicami Wisły, które przełączają stacje na mecz MU gdy jej nie idzie!
|