Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 21.02.2011, 19:01
Prawda jest taka że nikt na razie nie wie na co stać Śledzi i nas.
To jest 1 mecz po długiej przerwie i nic nie wiadomo.
O środek pola się nie boję , ale jak obrona będzie odwalać jakieś jaja to będę się bał o wynik , trzeba strzelić dwie bramki w pierwszej połowie i grać swoje.

WISŁA !!
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując