Wyświetl pojedynczy post
MasterCarl
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Lubliniec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20910
Stary 21.02.2011, 18:43
czy będzie jakaś prezentacja drużyny przed rundą rewanżową? bo teraz właśnie oglądałem prezentacje Jagielloni a zaraz jest prezentacja Ruchu, czy nasz zarząd coś takiego szykuje?
!! Jedno Serce Jedno Bicie WISŁA KRAKÓW Ponad Życie !!
Odpowiedz cytując