Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
MasterCarl
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Lubliniec
Offline
#
20910
21.02.2011, 18:43
czy będzie jakaś prezentacja drużyny przed rundą rewanżową? bo teraz właśnie oglądałem prezentacje Jagielloni a zaraz jest prezentacja Ruchu, czy nasz zarząd coś takiego szykuje?
!!
Jedno Serce Jedno Bicie
WISŁA KRAKÓW
Ponad Życie !!
MasterCarl
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MasterCarl
Znajdź inne posty napisane przez MasterCarl