|
Nie zasłonią, ale z górnych rzędów trybun za bramkami nie zobaczysz telebimów (zasłoni dach), podobnie z górnych rzędów środkowych części trybun wzdłużnych. tu telebim zasłonięty będzie przez... telebim ;D
P.S. Teraz widać, że po bokach telebimów przewidziano "miejsce na Twoją reklamę"...
Ostatnio edytowane przez loomp : 21.02.2011 o godz. 17:45.
|