Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8179
Stary 21.02.2011, 17:03
fialo napisał(a):Wyświetl post
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html

Rozumiem, że Onet to Legia, ale przystopowaliby z propagandą sukcesu, bo to się robi żałosne.

Klikam w tytuł myślę sobię - ....a, pewnie jakiś młody, zdolny w stylu Ilćica, może być niedobrze. Jednak moim oczom ukazuję się news o Dejanie Kehlarze, który rozegrał jeden mecz w reprezentacji Słowenii. Równie dobrze reprezentantem Polski można uznać Adriana Budkę, Tomasza Lisowskiego, Tomasza Nowaka i Grzegorza Piechnę.

No mieliby trochę wstydu.
Nie doszukiwałbym się tu czegoś szczególnego. Zawsze tak piszą. O naszym Meliksonie też tak pisali.
Odpowiedz cytując