http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html
Rozumiem, że Onet to Legia, ale przystopowaliby z propagandą sukcesu, bo to się robi żałosne.
Klikam w tytuł myślę sobię - ....a, pewnie jakiś młody, zdolny w stylu Ilćica, może być niedobrze. Jednak moim oczom ukazuję się news o Dejanie Kehlarze, który
rozegrał jeden mecz w reprezentacji Słowenii. Zabrali go w 2010 na tournee, gdzie pojechali zapewne wszyscy obywatele Słowenii, umiejący trafić mniej więcej prosto w piłkę i gość zagrał jeden mecz towarzyski przeciwko Katarowi. Równie dobrze reprezentantem Polski można uznać Adriana Budkę, Tomasza Lisowskiego, Tomasza Nowaka i Grzegorza Piechnę.
No mieliby trochę wstydu.