Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8177
Stary 21.02.2011, 16:59
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html

Rozumiem, że Onet to Legia, ale przystopowaliby z propagandą sukcesu, bo to się robi żałosne.

Klikam w tytuł myślę sobię - ....a, pewnie jakiś młody, zdolny w stylu Ilćica, może być niedobrze. Jednak moim oczom ukazuję się news o Dejanie Kehlarze, który rozegrał jeden mecz w reprezentacji Słowenii. Zabrali go w 2010 na tournee, gdzie pojechali zapewne wszyscy obywatele Słowenii, umiejący trafić mniej więcej prosto w piłkę i gość zagrał jeden mecz towarzyski przeciwko Katarowi. Równie dobrze reprezentantem Polski można uznać Adriana Budkę, Tomasza Lisowskiego, Tomasza Nowaka i Grzegorza Piechnę.

No mieliby trochę wstydu.
Ostatnio edytowane przez fialo : 21.02.2011 o godz. 17:02.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując