Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2472
Stary 21.02.2011, 15:25
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Fulham daje 7 mln € za Rudnevsa ?
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32288,t...wiadomosc.html

Roy Caroll przyjedzie na testy do Poloni Warszawa
http://www.sport.pl/pilka/1,65050,91...o_Polonii.html
Ok, niech płacą. 7 mln € za zawodnika z polskiej ligi. Jakoś nie chce mi się wierzyć, ale to nie moje pieniądze. Niech wydają, skoro ich stać.

Jedna ciekawa rzecz: w miarę, jak rośnie zainteresowanie medialne wokół Rudnevsa, rośnie też suma, jaką za transfer zapłaciła Amika.

Na początku Rudnevs "kosztował" 200-300 tys. €, potem 400-500 tys. Teraz pada kwota 900 tys. €. Jak było naprawdę, pewnie nigdy się nie dowiemy ale oczywiste jest, że Amika nie wyciągnęła tego grajka za półdarmo. Kosztował jak na polskie warunki sporo.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując