Wyświetl pojedynczy post
jaszczur90
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17412
Stary 21.02.2011, 15:20
mgła napisał(a):Wyświetl post
Montaż telebimów wreszcie się rozpoczęła,, ponoć mają skończyć do końca tygodnia, zobaczymy,..

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ntaz_telebimu/
Jeśli w przyszły poniedziałek telebimy będą gotowe, to Majcher powinien zwołać konferencję i wreszcie pochwalić się , że zrobili w terminie
Odpowiedz cytując