Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43725
Stary 21.02.2011, 13:53
Teqcontroller napisał(a):Wyświetl post
Ta ta , tylko ze te dwa transfery byly na ''idz stat nie wracaj'' czyli ze przyszli mimo iz nikt nie wiedzial w jakiej sa formie , po prostu przyszli do nas jako ''Lataj dziura''.
a co to zmienia , bo nie rozumiem ?
Odpowiedz cytując