Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#547
Stary 21.02.2011, 13:53
No, są pewne zmiany. Przy wyrabianiu nowej karty byłem zaskoczony i to pozytywnie. Profesjonalna obsługa, sprawę załatwiłem dość szybko i sympatycznie. Nowa "strefa kibica" mi się podoba.

Dziś też przy sprzedaży karnetów - krótka kolejka, mimo sporej ilości kupujących. Elegancko, jak w kinie - wizualizacja miejsc siedzących, można sobie wybrać na ekranie. Europa.

Niestety, jeden ale szalenie istotny feler. Brak możliwości płacenia kartą. To jest spory problem i trzeba go szybko rozwiązać. Nie kupujemy przecież biletów MPK, a na mecze piłkarskie. Karnet kosztuje jednak parę stówek i nie każdy musi pamiętać o gotówce. Dobrze, że w piątek coś mnie tknęło przy wyrabianiu karty i spytałem się o możliwość płacenia kartą. Gdyby nie to, dziś musiałbym się wracać do bankomatu. A wokół stadionu ich nie ma - najbliższe chyba na miasteczku, przy Unimarkecie.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując