Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43723
Stary 21.02.2011, 13:49
flamengista, oczywiście nie neguję Twojej opinii, bo sam uważam, że w ostatnim czasie z zespołu odeszło kilku, na nasze warunki, bardzo dobrych graczy. Jednak nie uważam by Cleber, czy też Diaz stanowili o sile zespołu, owszem Brożek Paweł, czy też duet środkowych obrońców, byli najlepszymi piłkarzami tej ligi na swoich pozycjach, reszta jednak nie prezentowała poziomu Europejskiego (mówię oczywiście o powrocie Clebera do Wisły z Tereka i Diazie, który przez 80% swojego pobytu w Wiśle najbardziej obrywał z grających Wiślaków (poza Łobo))
Odpowiedz cytując