Wyświetl pojedynczy post
wiktorpiekarski
Banita
 
Od: 01.2011
Skąd: MagicznyKraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9495
Stary 21.02.2011, 13:34
Donki ja już o tym pisałem ale napisze jeszcze raz i już nic nie piszę bo nie chce zaśmiecać tematu Braga-Arsenal to była inna Braga wtedy oni po odpadnięciu z ligi mistrzów sprzedali swoje gwiazdy w tym okienku do tego nie są wszyscy zdrowi i grają jak grają to nie jest poziom gwarantujący awans do 1/8 LE.
Sorki za zwrot --zapomniałaś/zapomniałeś ale z pospiechu miałem napisac zapomniałeś

Tak więc już nic nie pisze o tym meczu kto mnie zna wie,że pierwszy mecz dobrze wytypowałem do rewanżu też już podałem argumenty czemu warto grac.Za czwartkowy mecz kupiłem sobie xbox360 a za najbliższą wygraną zabiorę dziewczyne na weekend do Paryża z okazji dnia kobiet. Trzeba doić bukacherów z kasiory
Odpowiedz cytując