Wyświetl pojedynczy post
Q13SON
Senior Member
 
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1979
Stary 21.02.2011, 13:33
Siwy_89 napisał(a):Wyświetl post
Niby czemu? Rok 2012 nie kończy się w czerwcu.
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
W okolicy Rzeszowa nie dzieje się prawie nic. Cos niby grzebią przy dojazdach ale to wszystko. Budowa opóźniona już o 200 dni a teraz ma zaatakować zima i roboty ziemne szlag trafił. Na 2012 zdążą tylko jeśli będą pracowąc 24h. A na to się nie zanosi.
Czy obwodnica Rzeszowa to obiekt sportowy?


Zdjęcia z Gdańska:
http://sport.wp.pl/gid,13136823,kat,...iazdjecie.html
Odpowiedz cytując