Siwy_89 napisał(a):

|
Niby czemu? Rok 2012 nie kończy się w czerwcu.
|
Pan Jotka napisał(a):

|
W okolicy Rzeszowa nie dzieje się prawie nic. Cos niby grzebią przy dojazdach ale to wszystko. Budowa opóźniona już o 200 dni a teraz ma zaatakować zima i roboty ziemne szlag trafił. Na 2012 zdążą tylko jeśli będą pracowąc 24h. A na to się nie zanosi.
|
Czy obwodnica Rzeszowa to obiekt sportowy?
Zdjęcia z Gdańska:
http://sport.wp.pl/gid,13136823,kat,...iazdjecie.html