Wyświetl pojedynczy post
PAC
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Już nie z Osiedla

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#757
Stary 21.02.2011, 13:25
lucas1906 napisał(a):Wyświetl post
Ja też przed chwilą wróciłem. Wszystko sprawnie idzie, wcale nie ma dużych kolejek, spodziewałem się więcej ludzi. Karnet kupiony na G3 co mnie zdziwiło, ale to oznacza, że dużo biletów jest na całą G.
Pamietaj o tym że na G karnety są tylko na G1, G2 i G3 na G4 i G5 są bilety dla fan clubów.
WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując