lucas1906 napisał(a):

|
Ja też przed chwilą wróciłem. Wszystko sprawnie idzie, wcale nie ma dużych kolejek, spodziewałem się więcej ludzi. Karnet kupiony na G3 co mnie zdziwiło, ale to oznacza, że dużo biletów jest na całą G.
|
Pamietaj o tym że na G karnety są tylko na G1, G2 i G3 na G4 i G5 są bilety dla fan clubów.