Znowu włącza się ktoś, kto pobieżnie coś tam poczyta, myśli że jest w dyskusji, a tak naprawdę pokazuje, że wie (cenzura).
Ar222 napisał(a):

|
Mecze Polonii Bytom i Arki na poziomie belgijskich średniaków?
|
A od kiedy Arka jest ligowym średniakiem

Polonia Bytom może i swoim antyfutbolem coś tam osiągała w poprzednich sezonach, te 7 miejsce, czyli szczyt swoich możliwości miała, ale trudno ich uważać za typowych przedstawicieli środka tabeli ligi polskiej, szczególnie w tym sezonie. Wybrał oprócz Cracovii dwóch największych kandydatów do spadku z ligi i przypina sobie wygodnie te drużyny pod "środek tabeli".
Środek tabeli naszej ligi to aktualnie Lechia, Śląsk, Polonia Warszawa, Górnik Zabrze, Zagłębie Lubin czy nawet GKS Bełchatów, Korona Kielce a nawet w poprzedniej rundzie Lech Poznań. I zapewniam Cię, że mecze RZECZYWISTEGO środka tabeli ligi belgijskiej nie odbiegają poziomem od meczów RZECZYWISTEGO środka tabeli ligi polskiej. Zresztą już w tej chwili przypominam sobie bardzo atrakcyjne dla oka mecze Widzewa z Lechią czy Górnikiem Zabrze, Lechii z Górnikiem i Śląskiem, albo Polonii Warszawa ze Śląskiem.
To, że Wisła grała mało atrakcyjny futbol jesienią nie znaczy, że cała liga prezentuje się podobnie pod tym względem.
Ar222 napisał(a):

|
Polska liga znakomita pod względem taktycznym
|
Nikt nie pisał, że liga jest znakomita pod tym względem, co najwyżej, że jest pod tym względem bardziej zdyscyplinowana niż inne, ciut wyżej postawione w rankingu europejskim ligi.