Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8170
Stary 21.02.2011, 13:24
Znowu włącza się ktoś, kto pobieżnie coś tam poczyta, myśli że jest w dyskusji, a tak naprawdę pokazuje, że wie (cenzura).

Ar222 napisał(a):Wyświetl post
Mecze Polonii Bytom i Arki na poziomie belgijskich średniaków?
A od kiedy Arka jest ligowym średniakiem Polonia Bytom może i swoim antyfutbolem coś tam osiągała w poprzednich sezonach, te 7 miejsce, czyli szczyt swoich możliwości miała, ale trudno ich uważać za typowych przedstawicieli środka tabeli ligi polskiej, szczególnie w tym sezonie. Wybrał oprócz Cracovii dwóch największych kandydatów do spadku z ligi i przypina sobie wygodnie te drużyny pod "środek tabeli".

Środek tabeli naszej ligi to aktualnie Lechia, Śląsk, Polonia Warszawa, Górnik Zabrze, Zagłębie Lubin czy nawet GKS Bełchatów, Korona Kielce a nawet w poprzedniej rundzie Lech Poznań. I zapewniam Cię, że mecze RZECZYWISTEGO środka tabeli ligi belgijskiej nie odbiegają poziomem od meczów RZECZYWISTEGO środka tabeli ligi polskiej. Zresztą już w tej chwili przypominam sobie bardzo atrakcyjne dla oka mecze Widzewa z Lechią czy Górnikiem Zabrze, Lechii z Górnikiem i Śląskiem, albo Polonii Warszawa ze Śląskiem.

To, że Wisła grała mało atrakcyjny futbol jesienią nie znaczy, że cała liga prezentuje się podobnie pod tym względem.

Ar222 napisał(a):Wyświetl post
Polska liga znakomita pod względem taktycznym
Nikt nie pisał, że liga jest znakomita pod tym względem, co najwyżej, że jest pod tym względem bardziej zdyscyplinowana niż inne, ciut wyżej postawione w rankingu europejskim ligi.
Odpowiedz cytując