Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9494
Stary 21.02.2011, 13:19
wiktorpiekarski napisał(a):Wyświetl post
Jakie ciągłe pisanie? wczoraj podałem ten typ a dzisiaj pytam o możliwość maksymalnej kwoty jaką mi przyjmią i dopisałem o wzroście kursu .NIE JESTEM KIBICEM LECHA jak ktoś pyta o ten mecz to odpisuję i argumentuję dlaczego na nich stawiam.


Donki nie sugeruj się meczem Lech-Polonia zapomniałaś jak z ligą było Lech w lidze europy wygrywał a w kraju lał go kto chciał
Nie zapomniałaś a zapomniałeś
Poza Tym rówiniez nie ma sie co sugerować meczem Bragi w lidze.
Z tego co wiem to w lidze mistrzów zdobyli 9 pkt. pokonują u siebie Arsenal 2-0
Odpowiedz cytując