Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43719
Stary 21.02.2011, 12:53
Fajnie Basałaj mówi. Jak ktoś lubi czytać takie rzeczy to się pewnie w duchu cieszy. ale mowic można bez końca. Prezes podaje za wzorzec Bundesligę. Moim zdaniem jak najbardziej słusznie. Jedyna silna liga działająca na naprawdę normalnych zasadach! W takim razie ja siępytam czemu my nie kopiujemy tej ligi? Czemu nie zaczniemy dzaiałć jak oni? Mamy gotowe wzorce teraz przenieśc je na nasz grunt. Tyle sie mówi o tym szkoleniu a tu dalej nic. Ja nie wiem co ten PZPN robi. Tyle kasy generują i nic sie nei dzieje z tym szkoleniem. Czemu nie wprowadzą wymogów, że każdy klub ekstraklasy ma mieć szkółkę? Czemu nie wprowadzi się wymogu mówiącego o grze przenajmniej 3 wychowankow w klubie? Ciagle tylko to gadanie, że kiedyś, że może, że jeszcze trochę. Ehhh nikt się nie chce za to powaznie zabrać. (oczywiście jesli o PZPN chodzi to szkolenei centralne, Ekstraklasa wprowadzic powinna reszte wymogów)
Odpowiedz cytując