|
Moim zdaniem te uprawnienia są niezgodne z Konstytucją, cała nadzieja w Rzeczniku Praw Obywatelskich i Trybunale Konstytucyjnym.
A kanary chyba teraz poczują że żyją. Skoro bez tych uprawnień sobie pozwalali, to teraz będzie już u tej bezmózgiej części jazda bez trzymanki i normalne pobicia...
|