Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43716
Stary 21.02.2011, 12:21
Jesli znajda sie lepsi na miejsce Cikosa i Chaveza to pewni ich pozegnamy.

Cikos czasem gra w kratke ale widac ze sie chlopak rozkreca a Osman to samo i jego na pewno powinni zatrzymac.

Sobol na pewno zostanie.

Co do kopaczy ktorym powiemy Good Bye and Good Luck to pewnie Rios , Zuraw , Nurdin , Branco , Kowalski , i pewnie Sivakov.Czyli wychodzi na to ze w lecie 6 odejdzie a byc moze 3 albo czterach zawodnikow dojdzie plus oczywiscie zakontraktowanie Tej 2.

Nie wiem , moja wizja jest taka.

btw: sorry za brak POLSKICH znakow.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując