|
Jesli znajda sie lepsi na miejsce Cikosa i Chaveza to pewni ich pozegnamy.
Cikos czasem gra w kratke ale widac ze sie chlopak rozkreca a Osman to samo i jego na pewno powinni zatrzymac.
Sobol na pewno zostanie.
Co do kopaczy ktorym powiemy Good Bye and Good Luck to pewnie Rios , Zuraw , Nurdin , Branco , Kowalski , i pewnie Sivakov.Czyli wychodzi na to ze w lecie 6 odejdzie a byc moze 3 albo czterach zawodnikow dojdzie plus oczywiscie zakontraktowanie Tej 2.
Nie wiem , moja wizja jest taka.
btw: sorry za brak POLSKICH znakow.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"
|