Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43712
Stary 21.02.2011, 11:21
Ciekawe co się wydarzy w czerwcu. Bo może się okazać, ze w lecie odejdzie znowu znacząca liczba grajków i będzie bardzo dużo nowych twarzy. W czerwcu kontrakty kończą się Cikosowi, Branco, Chavezowi, Boukhariemu, Kowalskiemu, Żurawskiemu, Riosowi, Soblewskiemu i Sivakovovi. To jest aż 9 gości. Wydaje mi się, że z tej listy przynajmniej 4-5 podziękują po sezonie.
Odpowiedz cytując