Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Kowal!
Senior Member
Od: 12.2003
Skąd: Kraków
Offline
#
20908
21.02.2011, 11:21
co się dzieje z Boukharim? jakaś poważniejsza kontuzja? jakoś nikt o nim nie wspomina w kontekście rywalizacji o miejsce w składzie ...
Kowal!
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kowal!
Znajdź inne posty napisane przez Kowal!