Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 21.02.2011, 10:43
Gramy o mistrza = tylko zwycięstwo!
Poza tym trzymajmy kciuki za dobry wynik Śląska i... remis przy Kałuży
Odpowiedz cytując